We środę 13.04.2022 o godzinie 18.00 będziemy mieć przyjemność wystąpić podczas egzaminu dyplomowego naszego wychowanka – Kacpra Kacy, ktory jest tegorocznym dyplomantem i maturzystą Zespołu Szkół Muzycznych im. O.Kolberga w Radomiu.

Kacper Kaca wykona na puzonie partię solową w utworze „Blue Bells of Scotland” Arthura Pryora. Będzie to jeden z czterech utworów na koncercie, a jedyny z towarzyszeniem Orkiestry Grandioso.

Wstęp na koncert dyplomowy wolny.

KACPER KACA:
Uczeń Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu, tegoroczny maturzysta. Swoją przygodę z muzyką zaczął od gry na skrzypcach w klasie pani Marii Filipowicz.
Od 8 lat jest uczniem pana Dariusza Krajewskiego w klasie puzonu. Uczestnik i laureat wielu konkursów ogólnopolskich, i międzynarodowych. Cały czas udoskonala swoje umiejętności jeżdżąc na warsztaty i sympozja.

Od 7 lat jest członkiem Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej „Grandioso”, z którą zdobył tytuł Mistrza Europy w Rastede w roku 2016 oraz wysokie wyniki na Olimpiadzie w Kerkrade w roku 2017. Czynnie angażuje się w życie szkoły, orkiestry i miasta, pomagając młodszym kolegom i koleżankom rozwijać się i pokonywać trudności związane z grą na instrumencie.
Kacper jest godnym reprezentantem Radomia i Polski, jako członek zespołów orkiestrowych, solista i kameralista.

Kategorie: Grandioso

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *