W ramach akcji Malowanie bombek – przyjaciele dzieciom organizowana jest licytacja w specjalnej grupie na facebooku.

Zapraszamy do licytacji bombki Nr 15: To bombka od Dariusza Krajewskiego, dyrygenta Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej GRANDIOSO! Cena minimalna to 100 zł, każda kolejna oferta powinna być o co najmniej 50 zł wyższa.

Licytacja trwa na grupie Malowanie bombek – przyjaciele dzieciom do niedzieli 18.12.2022 do godziny 23:59 CET

OPIS BOMBKI:

Strona 1: Santa Suzi wioząca Wam prezenty blacho-saniami.

Strona 2: Dolaro-Saxy zapewniające szczęśliwe melodie i powodzenie finansowe w całym życiu!

OPIS AKCJI:

Prezydent Miasta Radomia ponownie zaprasza do świątecznej akcji „Malowanie bombek – przyjaciele dzieciom”. W tym roku aukcja również będzie przeprowadzona zdalnie. Zachęcamy do licytowania bombek stworzonych przez przedstawicieli władz miasta, radomskich artystów, sportowców, społeczników, służby mundurowe. Cały dochód z licytacji przeznaczony zostanie na rzecz radomianki Zosi Skórskiej, którą dotknęła choroba atakująca mózg – leukodystrofia metachromatyczna. Dziewczynka do piątego roku życia rozwijała się prawidłowo, jednak od 2017 roku z miesiąca na miesiąc traciła wszystkie nabyte umiejętności. Dziś Zosia nie chodzi, nie mówi, 24 godziny na dobę zależna jest od drugiej osoby, wymaga wielospecjalistycznej opieki. Zosia prowadzona jest wielotorowo, zajęcia, w których uczestniczy, to rehabilitacja, neurologopedia, logopedia, integracja sensoryczna, fizjoterapia, masaże. Wszystkie zajęcia odbywają się w domu, z uwagi na wtórny niedobór odporności. Ich miesięczny koszt to około 7 tys. złotych. Uzyskane z licytacji pieniądze rodzina chciałaby przeznaczyć na opłacenie rehabilitacji Zosi, jak również podanie botuliny, co pomoże dziewczynce uśmierzyć ból w codziennym funkcjonowaniu.

Zasady udziału w licytacji:

1. Licytacja trwa w dniach: od 16 grudnia 2022 r., od godz. 16.00, do 18 grudnia 2022 r., do godziny 23:59 (oferty złożone o godz. 00.00 i później nie będą brane pod uwagę).

2. Swoje oferty należy wpisywać w komentarzach pod postem danej bombki. Licytację każdej bombki zaczynamy od 100 zł. Każdorazowa oferta musi być wyższa od poprzedniej o minimum 50 złotych.

3. Wygrywa ostatnia najwyższa oferta, złożona do 18 grudnia do godz. 23.59 (włącznie). Jeśli w tej samej minucie zostaną złożone dwie lub więcej oferty, zwycięża najwyższa; w przypadku gdy wysokość kilku ofert będzie taka sama – wygrywa najszybciej złożona (decyduje kolejność komentarzy pod postem).

4. Zwycięzca licytacji (po potwierdzeniu wygranej przez organizatora) dokonuje wpłaty darowizny na rachunek Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym SŁONECZKO 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010 tytułem: 1086/S ZOFIA SKÓRSKA

5. Bombki będzie można odebrać w siedzibie RKŚTiG Łaźnia przy ul. Żeromskiego 56, w dniach 20-22 grudnia oraz 27-29 grudnia, w godzinach 09.00-16.00.

6. W licytacji mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

7. Zabrania się usuwania wcześniejszych ofert – takie działania będą skutkować zablokowaniem i wykluczeniem z licytacji.

8. Organizator zastrzega sobie możliwość anulowania najwyższej oferty, np. w przypadku braku informacji ze strony kupującego, fałszywego konta i innych działań niezgodnych z regulaminem.

9. Udział w licytacji jest równoznaczny z zaakceptowaniem jej regulaminu.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *