Kadrę Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Dętej Grandioso stanowią wysokiej klasy nauczyciele i specjaliści. Kadra GSO to absolwenci GRANDIOSO. Kadra Grandioso to nauczyciele i pracownicy niepedagogiczni Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu


Dariusz Krajewski 

Dyrygent Orkiestry Grandioso
Nauczyciel sekcji puzonów, tub, sakshornów, waltorni
Choreograf Orkiestry Grandioso
Jest absolwentem Akademi Muzycznej w Warszawie, Akademii Muzycznej w Poznaniu, Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu a także Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu i Orkiestry Grandioso. 

Ma w swoim dorobku Nagrody Prezydenta Miasta Radomia, Nagrody Dyrektora MDK w Radomiu, Dyrektora ZSM w Radomiu. 
Był nominowany do – Tytułu „Człowiek Roku” w kategorii Kultura (2017, 2018) oraz Radomskiej Nagrody Kulturalnej za rok 2014.
Stypendysta Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2018, 2020).
Jest prezesem Stowarzyszenia Grandioso oraz Stowarzyszenia Polskie Orkiestry Dęte.
Prowadzi Biuro sędziów SPOD i jest jurorem konkursów orkiestr dętych.


Kinga Składanek

Dyrygentka Orkiestry Małe Grandioso
Magister sztuki. Absolwentka UMCS -Wydział Artystyczny w Lublinie oraz ZSM w Radomiu. Posiada dyplom w specjalności nauczycielskiej z wiedzą o kulturze, gry na puzonie oraz prowadzenia zespołów.
W orkiestrze Grandioso grała w latach 2005-2010 zdobywając liczne laury na festiwalach krajowych międzynarodowych.
Laureatka I miejsca w XIII Konkursie Szkolnych Zespołów Instrumentalnych Województwa Mazowieckiego.
Na Wydziale Artystycznym grała w Big Bandzie UMCS (Jazz i muzyka estradowa) w latach 2013-2016.
Od września 2020 prowadzi Małe Grandioso, z którym zdobyła Brązowy Medal na Malaysian Interational Virtual Band Championships 2020.


Piotr Sieczka

Nauczyciel sekcji klarnetów
Naukę gry na klarnecie rozpoczął w roku 1985 pod kierunkiem Józefa Kosowskiego w Radomskiej Młodzieżowej Orkiestrze Dętej Grandioso. Od tego momentu jest związany z orkiestrą.
Jest nauczycielem w Młodzieżowym Dom Kultury w Radomiu, Zespole Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu, a także wicedyrektorem Szkoły Muzycznej I stopnia im. Oskara Kolberga w Ruszkowicach.
Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi oraz Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Radomiu.

Odznaczony odznaką „Zasłużony Działacz Kultury” (2000) oraz Medalem Brązowym za Długoletnią Służbę (2013).
Sekretarz Stowarzyszenia Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Grandioso. Członek Towarzystwa Muzycznego w Radomiu. Współpracuje z fundacją Ars Antiqua Radomiensis.


Agnieszka Szarpak

Nauczycielka sekcji fletów i obojów.
Absolwentka Wydziału Artystycznego Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie w klasie dyrygentury chóralnej prof. Urszuli Bobryk (2003) oraz Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego Uniwersytetu im. J. Kochanowskiego w Kielcach (2006). Absolwentka Orkiestry Grandioso.
Założycielka i dyrygentka chórów „Kantylena“ –  2004 i „Piccolo Coro” – 2004 w Makowcu. Wzięła udział w koncertach finałowych programu „Śpiewająca Polska”, koncertach z zespołami Golec uOrkiestra, Sound’N’Grace, Zbigniewem Wodeckiem i Rafałem Brzozowskim oraz bułgarskim chórem Danubian Waves.
Jest laureatką licznych nagród na festiwalach chóralnych.
W 2003r. Pracowała w Państwowym Zespole Pieśni i Tańca „Mazowsze”,
W latach 2004-2008 jako instruktor nauki gry na flecie w Młodzieżowej Orkiestrze Dętej w Przysusze.
Od 2008 roku jest nauczycielem sekcji fletów, a w latach 2017-2020 była kierownikiem organizacyjnym Orkiestry Grandioso.
Od roku 2014 pracuje także jako nauczyciel w Szkole Podstawowej w Makowcu.

Za osiągnięcia w pracy dydaktyczno-wychowawczej otrzymała nagrody: Dyrektora Szkoły, Burmistrza Miasta i Gminy Skaryszew (2007) oraz Wicemarszałka Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej (2003r.)
W 2022 roku zdobyła 3 miejsce i Złoty Medal jako dyrygentka Małego Grandioso na Malaysia International Virtual Band Competition
Członkini Stowarzyszenia Grandioso.


Grzegorz Murdza

Nauczyciel sekcji saksofonów
Jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Ignacego J. Paderewskiego w Poznaniu, Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Politechniki Radomskiej im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Jana Kochanowskiego w Kielcach. Grzegorz Murdza jest absolwentem Orkiestry Grandioso.

Od 2001 r. prowadzi naukę gry na saksofonach w Radomskiej Młodzieżowej Orkiestrze Dętej „GRANDIOSO”.
Od 2002 r. prowadzi klasę saksofonu, oraz sekcję saksofonów Big Bandu Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu.
W latach 2004-2010 prowadził kwartet  saksofonowy w MDK im. H. Stadnickiej w Radomiu, a w 2015 r. założył kwartet saksofonowy w ZSM im. O. Kolberga w Radomiu.
W latach 2009-2020 r. był dyrygentem Małego Grandioso.
Wraz z Radomską Młodzieżową Orkiestrą Dętą „GRANDIOSO” brał udział w prestiżowych konkursach i festiwalach np. w Chinach, Rumunii, Włoszech, Danii, Niemczech, Holandii. Koncertuje również jako solista.
Członek Stowarzyszenia Grandioso.

Renata Pijanowska

Nauczycielka sekcji mażoretek, tamburmajorek, werblistek, Color Guard


Dariusz Umięcki

Nauczyciel sekcji trąbek
Związany jest z Radomską Młodzieżową Orkiestrą „Grandioso” już 40 lat, początkowo jako muzyk instrumentalista a od 25 lat jako nauczyciel gry na trąbce. Ukończył Społeczne Ognisko Artystyczne w Radomiu oraz jest absolwentem studiów podyplomowych w zakresie edukacji muzycznej Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Zafascynowany muzyką orkiestrową i big – bandową zaczął komponować około 17 lat temu. Jego utwory wykonywane były przez Radomską Młodzieżową Orkiestrę Dętą „Grandioso”, jak również przez radomski Big – Band Mundana.
Wraz z Radomską Orkiestrą Grandioso jest laureatem festiwali krajowych oraz europejskich. Jest czynnym muzykiem instrumentalistą występującym w zespołach rozrywkowych.
Członek Stowarzyszenia Grandioso.

Paulina Kacprowicz

Pracownia Imprez Masowych MDK
Wspiera organizacyjnie działalność Orkiestry Grandioso.
Była tamburmajorką Orkiestry Grandioso, z którą zdobyła wiele nagród indywidualnych dla Najlepszej Tamburmajorki mistrzostw i festiwali.
2010 – Mistrzostwa Świata Orkiestr – Poczdam – V miejsce
od 2022 roku prowadzi w Orkiestrze Grandioso sekcję PROPS.

Zbigniew Bidziński

Pracownik obsługi
Wieloletni dyrygent Orkiestry Grandioso i choreograf zespołu.

W latach 70-tych waltornista Orkiestry Garnizonu Radom,
w latach 1977-80 członek Radomskiej Orkiestry Symfonicznej
i Orkiestry Włościańskiej w Zamościu. Od 1981 r. instruktor sekcji perkusji w Grandioso, a w latach 1993-96 kierownik organizacyjny i II dyrygent. Z Orkiestrą Grandioso zdobył nagrody na festiwalu SAXONIADE 93 oraz na XXII OFMOD w Inowrocławiu. Od 1995 r. prowadzi radomski Big-Band „Mundana”