W wyniku pomyłki ludzkiej u naszego Partnera, zmuszeni jesteśmy przenieść sobotni (26.11.2022) Koncert Galowy Epic Games Music na piątek (25.11.2022) na godzinę 19:00.

Przepraszamy wszystkich, którzy kupili już bilety. Nie jest to nasza wina, ale czujemy się bardzo niezręcznie. Mamy nadzieję że nowy termin będzie chociaż dla części z Państwa satysfakcjonujący.

Wszyscy, którzy zakupili bilety przez serwis biletyna.pl mogą pozostać na swoich miejscach w nowym terminie, lub zrezygnować w ciągu 2 tygodni.
Wkrótce otrzymają Państwo wiadomość od serwisu, lub już jest w Waszej skrzynce. UWAGA link do zwrotu biletu jest ważny do 04.11.2022 11:40. Do tego momentu, w przypadku gdyby nowy termin Państwu nie odpowiadał, mogą Państwo rozpocząć procedurę zwrotu. 

Poniżej publikujemy oświadczenie Zespołu Szkół Muzycznych w Radomiu:

Dla lepszej czytelności publikujemy tekst oświadczenia poniżej:

Dyrekcja Zespołu Szkół Muzycznych im. Oskara Kolberga w Radomiu oświadcza iż w wyniku ludzkiego błędu nałożyły się dwie rezerwacje sali koncertowej w dniu 26.11.2022 (sobota).
W wyniku negocjacji i próby rozwiązania sytuacji organizatorzy koncertu Galowego Orkiestry Grandioso – pt. Epic Games Music zgodzili się przesunąć imprezę.
Pragniemy przeprosić publiczność  koncertów Galowych Orkiestry Grandioso za zaistniałą sytuację, która spowodowała przesunięcie koncertu sobotniego (z dnia 26.11.2022) na piątek ( na dzień 25.11.2022).

W szególności przepraszamy tych z Państwa, którzy kupili już bilety i zaplanowali wieczór.

Dziękujemy organizatorom koncertów Galowych Orkiestry Grandioso tj. Młodzieżowemu Domowi Kultury w Radomiu oraz Stowarzyszeniu Radomskiej Młodzieżowej Orkiestry Grandioso za pokazaną chęć i wolę współpracy w rozwiązaniu sytuacji

Z naszej strony dołożymy wszelkich starań aby koncerty Orkiestry Grandioso odbyły się bez przeszkód w terminach:
25.11.2022 – piątek – Koncert Galowy
27.11.2022 – niedziela  – Koncert Galowy
28.11.2022 – poniedziałek – Koncerty Edukacyjne


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *